2009.07.11-12 Mogiliovas (Baltarusija) spec.

Faiko iš Sapieginės puikiai išsistatė darbinėje klasėje- ypač didelėje darbinės klasės geriausių Rusijos, Ukrainos ir Baltarusijos patinų konkurencijoje užėmė garbingą 10 prizinę vietą su įvertinimu puikiai ir padarė didžiulį įspūdį teisėjui. Didelis ūgis Faiko neleido konkuruoti dėl dar aukštesnių vietų. Esu be galo dėkinga Faiko šeimininkei Solanai, kuri rado laiko ir jėgų  paruošti šunį darbinei klasei. Veislynui tai didelė garbė ir džiaugsmas turėti darbinėje klasėje savo atstovus. Anksčiau šią garbingą vėliavą nešė Vėtra iš Sapieginės, o šį sezoną, kai Vėtra augina vaikučius - estafetę perėmė jos gražiausias sūnus Faiko.
Gilė iš Sapieginės labai stiprioje paauglių klasėje iš 17 kalių užėmė garbingą 2-ą vietą ir buvo puikiai aprašyta SV eksperto iš Vokietijos Andreas Rhudolf. Po ringo prieš visus žiūrovus ekspertas nurodė Gilę kaip pavyzdį, kaip turi atrodyti taisyklingos anatomijos vokiečių aviganio priekiniai kampai- petuko ilgis ir jo polinkio kampas. Gilė tikra šaunuolė - labai didžiuojuosi šia Vėtros dukra.
Faiko_4_09.07.11maza.jpg

Faiko_3_09.07.11.jpg

gile_1_09.07.11.jpg

gile_2_09.07.11maza.jpg

http://www.issapiegines.lt/naujienos/0/39/puikus-veislyno-sunu-startai-vienoje-didziausiu-baltarusijos-specializuotu-parodu-mogiliove-s-m-liepos-11-12-d-d