Nauja
Golfo Skėtis Visą Pluošto Ilga Rankena Automatinis Verslo Rolls-Royce Umbrellagrade juoda dovana reklamos skėtis užsakymą

Golfo Skėtis Visą Pluošto Ilga Rankena Automatinis Verslo Rolls-Royce Umbrellagrade juoda dovana reklamos skėtis užsakymą

w30195

€4.64

Nauja prekė

Įmonės informacija

& nbsp; Shaoxing Shangyu Yuxin Skėtis Co., Ltd.daugiausia gamina skėčiai.Reklamos skėtis.Tris kartus skėtis. 50% nuolaida skėtis.Tiesiai skėtis.Golfo skėtis.Animacinių filmų skėtis.Vaiko skėtis.Saulės skėtis ir kiti lauko skėtis reikmenys.Gali pateikti pagal kliento skirtingus reikalavimus, tinkamas klientų reikalavimus, gamybos planas, klientas yra mūsų Dievas! & nbsp; Kontaktai: Zhang Bingbing & nbsp; Kontaktai :1875 7506839& nbsp;

&Didmeninė instrukcijos: mūsų produktai palaiko mišrios partijos.Viena siunta.Jei jums reikia pritaikyti spalvą, tačiau jūs negalite pasirinkti spalvą, prašome susisiekti su klientų aptarnavimo tarnyba.

Apie Logistiką: bendrojo mažos partijos, mes naudojame express transportas, numatytasis Baishi express".Didelis kiekis, logistika, transportas, numatytasis metrų pažymėkite arba Neng logistika.Didelis klientų skaičius, skaičius, 500, mes rekomenduojame logistikos, transportavimo, kaina yra pigiau nei išreikšti.

Apie pristatymą: Mes pristatyti prekes per 48 valandas po užsakymo pateikimo.Klientai, kuriems reikia pritaikymas, prašome susisiekti su klientų aptarnavimo tarnyba.Individualų produkto pristatymo: organizuoti gamybos ir pristatymo pagal konkrečias sutartis.

Apie gaminio spalva skirtumas: mūsų parduotuvėje visos prekės imtis fizinio objekto imtis.

5 Apie prekių priėmimas: Mūsų parduotuvėje yra atsakingas už parduotas prekes.Prašome priimti krovinį, kai klientai gauna juos.Jeigu jie nėra patenkinti gautomis prekėmis, mes palaikome bet kokį daiktų grąžinimo ir keitimo reikalavimus.Jei yra bet kokia žala, prašome susisiekti su klientų aptarnavimo laiką ir parodyti nuotraukas, sugadintas prekes.

6. Prekių grąžinimas: Kaip skėčiai reikmenys, didmeninė pelnas yra mažas.Jei yra kokybės problemų, mes taikyti tą patį principą, kaip pardavėjai.Krovinių siunčia pirkėjo išlaidas apmoka pirkėjas, ir krovinių, kad pardavėjas apmoka pardavėjas.Dėkojame už jūsų supratimą ir bendradarbiavimą.Prašome kreiptis į klientų aptarnavimo centrą dėl informacijos.

7. Be priežasties grąžinimo ir keitimo prekių per septynias dienas: be įtakos antrojo pardavimas, produktai gali būti grąžinami ir keičiami be priežasties į septynias dienas.Klientai, kurie buvo pritaikyti ir spausdintos nepalaiko grąžinimo ir keitimo prekių per septynias dienas be priežasties.

8 kokiomis problemomis laiku kreiptis į klientų aptarnavimo centrą!

Žymos: golfo vidutinio dydžio rankena, logotipas skėtis, juodoji pagoda skėtis, anglies pluošto skėtis, skėtis, savigynos skėtis, invertuotąjį skėtis, mielas saulės skėtis, armijos kardas, automatinis skėtis vaivorykštė

Medžiaga Poliesteris
Stilius Verslo reikalai
modelis Ilgą rankeną Skėtis
Vidutinės juostos medžiagos. Skaiduls
Pakavimas Audinio danga +opp
skėtis Vinilo
Kontrolės Pusiau Automatinė
Tipas Skėčiai
Kilmės (vidaus) Zhejiang provincija
Skirta Suaugusiųjų
Tankis skėčio medžiaga 210T
Rankenos Medžiaga LYDINYS
Kilmės KN(Kilmės)
Produktas Saulėtą, ir Lietingą Skėtis
Skaičius dėžės 50
Amžiaus Grupė Suaugusieji
Bendras svoris 600g
Parašiutu rinkimo režimas Rankinis.
Kaip ją atidaryti. Automatinė
Tai dovana Taip, verslo dovanos
Modeliavimas Golfo skėtis.
No. zsj-2088
Tendencijos žodžiai. "Rolls-Royce"
spalva Pritaikoma, klasikinės juodos spalvos, ramus mėlyna, vyno raudona, tamsiai žalia.
Skėtis rib medžiagos Skaiduls

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Panašūs produktai