2L Pet Katė Fontanas USB Automatic Power-off Finansuojančiojo Geriamojo Vandens Filtras Fontano, Kačių, Šunų, naminių Gyvūnėlių Tiekėjas

w30651

€9.89

-8.43

€18.32

-46 %

Nauja prekė

Kulka Taškų:

1、Pragyvenimo šaltinio Vandens Fontanas : realus delfinų formos, fontanas, kuri imituoja srautas bakstelėkite žavi gyvūnų, nėra išsigandęs, ir ragina augintiniai gerti daugiau vandens

2、Atnaujinti Funkcija: Iš vandens trūkumas, ir elektros energijos tiekimui, aukštos kokybės vandens siurblys, kai vandens dozatorius yra trumpas, vandens, automatiškai power off, priminti savininkas, įpilkite vandens, laiko, kad būtų užtikrinta sauga.

3、Didelio efektyvumo Filtravimo Sistema: kelių valymo sistemos gali valyti ir minkština vandenį, o filtravimo plaukų, nuosėdų ir priemaišų, kad gautų daugiau deguonies ir šviežumo.

4、Lengva Valyti: katė fontanas yra pagamintas iš aukštos kokybės ABS ir PP, ir skaidrus langelis yra lengva išardyti ir valyti, leidžia jums stebėti užpildymo vandens kiekis bet kuriuo metu.

5、Super Tylus Darbas: nereikia jaudintis nerimą jums ir jūsų augintiniui poilsio.

Savybės:

1. Gyvenimo Pavasarį Vandens Fontanas : realus delfinų formos, fontanas, kuri imituoja srautas bakstelėkite žavi gyvūnų, nėra išsigandęs, ir ragina augintiniai gerti daugiau vandens

2. Atnaujinti Funkcija: Iš vandens trūkumas, ir elektros energijos tiekimui, aukštos kokybės vandens siurblys, kai vandens dozatorius yra trumpas, vandens, automatiškai power off, priminti savininkas, įpilkite vandens, laiko, kad būtų užtikrinta sauga.

3. Didelio efektyvumo Filtravimo Sistema: kelių valymo sistemos gali valyti ir minkština vandenį, o filtravimo plaukų, nuosėdų ir priemaišų, kad gautų daugiau deguonies ir šviežumo.

4. Lengva Valyti: katė fontanas yra pagamintas iš aukštos kokybės ABS ir PP, ir skaidrus langelis yra lengva išardyti ir valyti, leidžia jums stebėti užpildymo vandens kiekis bet kuriuo metu.

5. Super Tylus Darbas: nereikia jaudintis nerimą jums ir jūsų augintiniui poilsio.

Techniniai duomenys:

Pavadinimas: Delfinų Gulbės Kaklo Naminių Kačių Geriamojo Fontano

Pareigos: vandens trūkumas ir nutrūkus elektros tiekimui

Spalva: skaidrus ir baltas

Medžiagos: ABS, PP ir medvilnės filtras

Dydis: apie 20*20*24cm/7.87*7.87*9.45 colių

Įpakavimas: apie 22*22*13cm/8.66*8.66*5.12 colių

Svoris: apie 0,5 kg

Talpa: 2L

Įkrovimas: USB (universal)

Tinka: bendrieji šunims ir katėms

Pakavimo Sąrašas

1*Vandens Dozatorius

1*USB Vandens Siurblys

1*Filtro Medvilnės

Žymos: katė fontano vandens, katė žaislas, gato, ryšiai augintiniai, šuo vandens, led katė fontanas, fontanas mi, hoopet katė finansuojančiojo, didelis pet fontanas, catit filtras

Yra Protingas Prietaisas No
Maksimali Galia 2000g
Min Galia 50g
Kilmės KN(Kilmės)
Kištuko Tipas EU
LCD Ekranas No
Laiko Nustatymas No
Medžiaga Kita
Su Vandens Dozatorius Taip
Maitinimo Šaltinis Kita
Tipas katės

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Panašūs produktai